Zobrazují se příspěvky se štítkemswans. Zobrazit všechny příspěvky
Zobrazují se příspěvky se štítkemswans. Zobrazit všechny příspěvky

2. 12. 2011

balllet

jelikož mam delat uplne neco jineho, delam to, co nemusim. classics.
nahravam nejake stare fotky baletinek, co jsem fotila pred peti tisici lety a ted je re_objevila. a nejsou zas tak spatne, i kdyz jsem jich nafotila asi milion a dobrych bylo deset?? :)
no a k tematu baletu me napada, ze mi spousta devcat rika, jak chtely jako male chodit do baletu a ja si opravdu nevzpominam, ze bych nekdy mela nejake takove tendence. jako mala jsem chtela byt ucitelkou. wtf?